fbpx

КОНТАКТ

Контактирајте Нé

Контактирајте го соодветниот сектор

Генерален Директор Реплек АД - Душан Пецовски

Е-маил:
dusan.pecovski@replek.mk
Тел:  +389 (0)2 30 81 350

Заменик Генерален Директор Реплек АД - Коста Котески

Е-маил: Kosta.Koteski@replek.mk
Тел: +389 (0)2 30 88 710
Факс: +389 (0)2 30 81 352

СЕКТОР КОМЕРЦИЈА Директор- Зорица Стојановска

Е-маил: Zorica.Stojanovska@replek.mk
Тел: +389 (0)2 30 88 750
Факс: +389 (0)2 30 85 554

СЕКТОР КОНТРОЛА НА КВАЛИТЕТ Директор - Ирена Славевска

Е-маил: Irena.Slavevska@replek.mk
Тел: +389 (0)2 30 88 791

СЕКТОР ПРОИЗВОДСТВО Директор - Билјана Несторовска Ѓошевска

Е-маил: Biljana.Nestorovska.Gjosevska@replek.mk
Тел: +389 (0)2 30 88 797

СЕКТОР НАБАВКА Директор – Милена Јаничевиќ Христова

Email: Milena.Janicevic@replek.mk
Phone: +389 (0)2 3088 773
Telefax: +389(0)2 30 85 554

СЕКТОР ФИНАНСИИ Директор - Сузана Милошевска

Е-маил: Suzana.Milosevska@replek.mk
Тел: +389 (0)2 30 88 731

СЕКТОР РАЗВОЈ И ИСТРАЖУВАЊЕ Директор - Лилјана Макрадули

Е-маил: Liljana.Makraduli@replek.mk
Тел: +389 (0)2 30 88 776

Советник на Генерален Директор – Гордана Ширкова

Е-маил: gordana.sirkova@replek.mk
Тел: +389 (0)2 30 88 774

Адреса

Козле 188, Скопје

Телефон

+389 2 3081343

Е-маил

info@replek.mk

Поставете прашање

1 + 15 =

КОРИСНИ ЛИНКОВИ

РЕПЛЕК АД
КАНОИЛ

Работни часови

Пон. - Пет. / 8.00 - 16.00